00421 (0) 903 537 204 rezervácia webkamery jazyk (sk): penzión v zimnej sezóne

Ubytovanie na Liptove

 
Ponúkame Vám komfortné cenovo prijateľné ubytovanie v 4 x dvojlôžkových izbách (s možnosťou prístelky), 5 x  trojlôžková (rodinná) izba s balkónom a v apartmánoch. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, mini chladničkou, LCD-TV so satelitom, wi-fi internetovým pripojením, rodinné apartmány kuchynkou. Izby sú útulné, vkusne zariadené, poskytujú príjemnú atmosféru s výhľadom na rozsiahlu upravenú záhradu. Dvere sú uzamykateľné bezpečnostným kartovým systémom. V penzióne je možný pobyt s domácim miláčikom po predchádzajúcej konzultácii za poplatok.
 
 

Súčasťou Penziónu Alžbeta je depandance Apartmánový dom Jasná nachádzajúci sa v areály penziónu . Poskytuje ubytovanie v 2 x dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a spoločnou kuchyňou, 1 x trojlôžková izba a 2 x rodinných apartmánoch. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, mini chladničkou, LCD-TV so satelitom, wi-fi internetovým pripojením.
 
ubytovanie s basenomapartmany s bazenomapartmany na liptoveubytovanie v apartmanoch tatry 

Samozrejmosťou sú uteráky a osušky, na recepcii máte možnosť bezplatného zapožičania sušiča na vlasy, žehličky na vlasy, žehličky na prádlo, rýchlovarnej konvice. Možnosť  zapožičania županu.
 
Celková kapacita ubytovanie je 47 pevných lôžok a 12 prísteliek.
Zariadenia sú nefajčiarske, vo vonkajších priestoroch sa nachádzajú priestory pre fajčiarov.
 
 

Kniha návštev:

Zuzana: Chceme sa poďakovať celému personálu za skvelé Veľkonočné sviatky. Strava, ubytovanie, prístup k hosťom, krásne prostredie, proste všetko NAJ. A čo je super, naše deti boli maximálne spokojné. Určite sa znovu vrátime. Zuzana s rodinou

Mapa - kde nás nájdete

Rezervačný formulárSpamová ochrana: napíšte posledný mesiac v roku po slovensky / anglicky:
design & programming 2016 © Penzión Alžbeta - Jasná, ubytovanie na Liptove
akékoľvek kopírovanie a sťahovanie obrázkov alebo textov je bez písomného súhlasu majiteľa zakázané